EDU2 Pintų virvelių rinkinys Spalvotos gyvatėlės

 • EDU2 Pintų virvelių rinkinys Spalvotos gyvatėlės

  Kodas: EDU2_Gyvatėlės
  Kaina 3900 su PVM

  Prekę turime sandėlyje. Užsakius ir apmokėjus šiandien iki 14 val., pristatytume kitą darbo dieną. 

  Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Numatomas pristatymo laikas nurodytas žemiau.

  Pateikus užsakymą, susisieksime su Jumis ir informuosime apie tikslų numatomą užsakymo pristatymo laiką. 

  Į krepšelį 
 • Sensoriniai žaidimai yra ne tik smagūs, bet ir svarbūs vaiko protinių gebėjimų vystymuisi. Ar žinote, kad per pirmuosius vaiko gyvenimo metus išsivysto trilijonai smegenų ląstelių jungčių? Kiekvienas žaidimas su pirštukais formuoja naujas arba stiprina jau susikūrusias jungtis. Kuo daugiau sensorinių žaidimų, tuo lengviau ateityje bus mokytis laikyti įrankius, pieštukus, užsisegti drabužius bei rašyti. 

  Skirtingų spalvų pintos virvelės SPALVOTOS GYVATĖLĖS bus naudingos žaidžiant su edu2 sensorine širmele. Kišdami virveles pro širmelės skylutes, vaikai lavins akių-rankų koordinaciją. Vaikai aplinkinį pasaulį pažįsta per savo pojūčius, tad liesdami pintas virveles lavins savo sensorinius pojūčius. Net jei ir dar neturite edu2 sensorinės žaidimų širmelės, virveles galite naudoti ir kitiems žaidimams kaip raidžių, formų dėliojimui. 

  Rinkinyje rasite 8 pintas virveles, kurias galėsite kišti pro 685 sensorinės širmelės skylutes! Pusmetrio ilgio virvelės yra tamprios, rankų darbo, tad jų ilgiai gali šiek tiek skirtis.