Išmaniojo telefono adapteris A10

 • Išmaniojo telefono adapteris A10

  Kodas: Levenhuk 68766
  Kaina 2999 su PVM

  Prekę turime sandėlyje. Užsakius ir apmokėjus šiandien iki 14 val., pristatytume kitą darbo dieną. 

  Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Numatomas pristatymo laikas nurodytas žemiau.

  Pateikus užsakymą, susisieksime su Jumis ir informuosime apie tikslų numatomą užsakymo pristatymo laiką. 

  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Levenhuk A10 išmaniojo telefono adapteris yra labai naudingas priedas visiems, kurie domisi astrofotografija ar laukinės gamtos arba mikrokosmo fotografavimu. Adapteris leidžia įdiegti bet kokio išmaniojo telefono modelį jūsų teleskope, mikroskope, žiūronuose ar monoklyje. Dabar jūs galite daryti Saturno žiedų nuotraukas, įrašyti bėgančių šernų geros kokybės vaizdo įrašus, užfiksuoti judančius blakstieninius mikroorganizmus bei fotografuoti daugelį kitų įdomių dalykų, kuriuos galėsite nedelsiant persiųsti el. paštu savo draugams arba paskelbti „Instagram“ paskyroje!

  Surinkimo procesas yra labai paprastas – prijunkite adapterį prie okuliaro jūsų optiniame prietaise ir tada prijunkite savo išmanųjį telefoną prie adapterio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įjungti išmaniojo telefono fotoaparatą, jį užfiksuoti centre ir sureguliuoti jūsų optinio prietaiso fokusavimą, kad gautumėte aiškius ir ryškius stebimų objektų vaizdus.

  Levenhuk A10 išmaniojo telefono adapteris išties universalus – galite jį naudoti su bet kokiu išmaniuoju telefonu, kurio plotis svyruoja nuo 53 mm iki 102 mm. Išmaniojo telefono aukštis neribojamas.

  Naudojimas: Bendro naudojimo produktas. Gali naudoti vyresni nei 3 metų amžiaus vaikai.