Kodėl verta rinktis Mokslui.lt Jūsų mokymo įstaigai?

 • Kodėl verta rinktis Mokslui.lt Jūsų mokymo įstaigai?

  Tiekėjo pasirinkimas Jūsų mokyklos gamtos mokslų ar STEAM kabinetams įrengti arba darželio įrangai parūpinti nėra lengvas. Šiame pasirinkime yra svarbūs visi faktoriai: patikimumas, patirtis, profesionalumas, asortimento įvairovė ir, žinoma, kaina. STEAM įranga įgauna vis didesnį susidomėjimą, todėl vis daugiau mokymo įstaigų nori turėti šią įrangą pas save ir išnaudoti visą jos potencialą. Jeigu Jūs esate vieni iš jų - skaitykite šį straipsnį ir įsitikinsite, jog Mokslui.lt yra puikus pasirinkimas Jūsų mokymo proceso aprūpinimui.

  Turime 9 metų patirtį įvairios įrangos tiekimo ir montavimo patirties, šiuo metu specializuojamės ties laboratorine ir #STEAM mokymo įranga ir turime ne vieną specializuotą laboratoriją ar mokymosi erdvę savo patirties "sąskaitoje" . Mes vertiname kiekvieną klientą, todėl:

  • Į užklausas, kurias gauname el. paštu info@mokslui.lt , atsakome kaip įmanoma greičiau, dėl to užsakymai vyksta sklandžiai ir klientas informuojamas apie užsakymo eigą. Taip pat, jeigu kreipiatės pasiteirauti kainos ar sąlygų - į užklausas paprastai atsakome per 1 darbo dieną. Taupome Jūsų laiką!
  • Turime platų prekių asortimentą ir nuolat ieškome naujų, inovatyvių prekių ženklų savo klientams pasiūlyti. Šiuo metu mūsų parduotuvėje rasite 3B Scientific, Makeblock, Robobloq, Commotion, CMA Science ir kitas prekes, pakeliui į parduotuvę dar daugiau prekinių ženklų. Todėl rinkdamiesi mus turėsite galimybę išbandyti naujausias technologijas ir inovacijas!
  • Mes norime, jog kuo daugiau mokymo įstaigų būtų pasiekiamos naujausios technologijos ir vaikai turėtų galimybę tiek priešmokyklinio, tiek mokyklinio ugdymosi metu susipažinti su mokslu iš arčiau įdomiai ir lengvai, todėl mokymo įstaigoms taikome specialias kainas ir sąlygas, tokias kaip mokėjimas su atidėjimu. 
  • Neradus, to, ko ieškote, parašykite info@mokslui.lt . Mes surasime Jums reikiamą prekę ir pateiksime pasiūlymą per 2 darbo dienas.
  • Standartines prekių kainas galite matyti mūsų puslapyje, todėl nereikia spėlioti, kiek daiktas kainuoja. Norint gauti pasiūlymą, atsiųskite mums užklausą su nuorodomis prekių, kurių norėsite, ir mes pateiksime Jums pasiūlymą. 

  Dar liko klausimų? 
  Lauksime jūsų žinučių!