Mažų plytelių modeliavimo konstruktorius Užmiesčio namai

 • Mažų plytelių modeliavimo konstruktorius Užmiesčio namai

  Kodas: Aedes 1412
  Kaina 5599  su PVM

  Prekę turime sandėlyje. Užsakius ir apmokėjus šiandien iki 14 val., pristatytume kitą darbo dieną. 

  Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Numatomas pristatymo laikas nurodytas žemiau.

  Pateikus užsakymą, susisieksime su Jumis ir informuosime apie tikslų numatomą užsakymo pristatymo laiką. 

  Į krepšelį 
  Gamintojas

 • Apytikslis dalių skaičius: 2700
  Sunkumas: 7 / 10
  Matmenys (mm): 285 x 250 x 140
  Supakuota gamintojo pakuotėje.

  Aedes Ars pastatų rinkiniai naudojami dideliu mastu atkurti kultūrinę vertę turinčias istorines vietas, tokias kaip pilys, bažnyčios, tiltai ir švyturiai, kai kurie iš jų yra įtraukti į Pasaulio paveldo sąrašą, taip pat miniatiūrinius pastatus, būdingus aplinkoje.

  Panaudotos medžiagos yra originalios, o gaminių kokybė priklauso nuo įmonės gamybos procesų.

  Rinkiniai pateikiami su visa reikalinga medžiaga, skirta modeliuoti pasirinktą objektą. Komplekte yra speciali kartoninė konstrukcija, kuri laikys konstrukciją, taip pat visi reikalingi keramikos elementai (daugiausia akmenys ir plytelės), klijai, bendras patarimų lapas, specialios instrukcijos, pagrįstos fotografavimo seka, ir kai kurios medžiagos modelių dekoracijoms. Konstruokite, išardykite konstruktoriaus detales pagal instrukcijas. Grubus ir neteisingas detalių naudojimas gali joms pakenkti. Panaudojus detales galima mirkyti šiltame vandenyje, kad nusiplautų klijai ir išdžiovinus, galima naudoti pakartotinai. Nenaudokite jokių cheminių priemonių detalėms plauti.

  Konstrukcijos modeliuojamos ant medinio pagrindo ir iš anksto supjaustytos ir sumontuotos, sunumeruotos kartoninės konstrukcijos. Šie skaičiai yra kruopščiai sumontuoti su kartoniniais kampais, kurie palengvina modeliavimą.

  Ant kartono konstrukcijos yra pastatytos sienos ir stogai.

  Kad rezultatas būtų tikslus, rekomenduojama kai kuriuos skirtingus gabalus išlyginti švitriniu popieriumi ir, baigus modelį, visas sienas, kad gautumėte patrauklesnį ir tikroviškesnį rezultatą.

  Keraminiai akmenys yra labiausiai paplitusi medžiaga daugumoje rinkinių. Jie kūrenami atitinkama temperatūra, todėl akmenis lengva šlifuoti ir jie puikiai dera. Šios plytos klojimo konstrukcija yra panaši į tikrąją plytų ar savaime blokuojančių konstrukcijų klojimo techniką.

  Stogo čerpės ar dekoratyviniai elementai yra pagrindiniai daugumos „Aedes Ars“ statybinių rinkinių elementai. Kai kuriuose rinkiniuose taip pat yra keramikos liejimo dalių, kurios labai detaliai imituoja įvairias originalaus dizaino dalis.

  Gamintojo informacija:

  Aedes Ars yra gerai žinomas pomėgių prekės ženklas, ypač Ispanijoje. Įkurta 1998 m. ir įsikūrusi Terrassa (Barselonoje), po ilgos ir teigiamos patirties savo kūrėjų rinkoje, įmonė specializuojasi pastatų rinkinių ir glazūruotų plytelių gamyboje bei siūlo įvairiausius sprendimus, susijusius su moliu ir jo pritaikymu, keramika: architektūriniai modeliai, reprodukcijos modeliai ir įvairios kolekcijos, gautos iš viso asortimento. Nuo pat įkūrimo įmonė įsitvirtino pramonėje kaip viena iš lyderių kuriant pastatų rinkinius, deka Aedes Ars sukurtų novatoriškų surinkimo sistemų, o nuo 2000 m. - ir iš kvadratinių įstiklintų mozaikinių plytelių gamybos, dėl aukštos kokybės žaliavų, naudojamų visose dalyse ir gamybos procesuose.