Paveikslai tapybai pagal skaičius

 • Paveikslai tapybai pagal skaičius

  Pastaruoju metu ypač populiarėja paveikslai pagal skaičius, kuriuos tiek vaikai, tiek suaugusieji renkasi kaip laisvalaikio praleidimo ir kūrybiškumo lavinimo būdą. Šis užsiėmimas leidžia ne tik įdomiai praleisti laiką, tačiau ir lavintis tiesiog piešiant.

  Tapyba pagal skaičius ypatinga tuo, jog leidžia ne tik susikurti šedevrą namams papuošti arba savo rankų dovaną artimajam, bet ir pagerinti tam tikrus įgūdžius, tokius kaip šie:

  1. Šis piešimo būdas leidžia pagerinti motorinius įgūdžius

  Tokiam laisvalaikio praleidimo būdui reikalingas geras judesių koordinavimas ir jų tikslumas. Todėl spalvinant paveikslą pagal skaičius yra lavinama būtent ši savybė ir formuojasi naujos jungtys smegenyse, atsakingos už judesių koordinavimą. Tokiu būdu jų tikslumas su laiku gerėja, o tai praverčia ne tik spalvinant, bet ir kitose veiklose, kur reikalingas dar didesnis kruopštumas. Na, o kuo tikslesni judesiai, tuo daugiau atsiranda pasitikėjimo savimi užsiimant bet kokia veikla - nesvarbu, ar tai yra konstravimas, ar piešimas, ar kita veikla.

  2. Tapyba pagal skaičius padidina koncentraciją

  Jeigu turite problemų su susikaupimu ir gebėjimu susikoncentruoti į vieną veiklą, nuolat blaškotės, šie paveikslai gali Jums pagelbėti susidorojant su šia problema. Pradėjus spalvinti šį paveikslą, aplink Jus pasaulis tarytum nublanksta ir liekate tik Jūs ir Jūsų piešinys. Iš tiesų, šio užsiėmimo smulkmeniškumas ir noras kuo greičiau pamatyti rezultatą nepaprastai įtraukia ir tuo pat lavina gebėjimą susitelkti ties viena užduotimi ir atsparumą aplinkos dirgikliams, todėl rekomenduojame rinktis šiuos paveikslus norint pagerinti savo koncentraciją.

  Kaip atrodo piešimas pagal skaičius, galite pamatyti šiame video:

  3. Šis piešimas gerina smegenų veiklą

  Nors iš pirmo žvilgsnio smegenų veiklos gerinimas atrodo aktualus tik vyresnio amžiaus žmonėms, iš tiesų net ir vaikai susiduria su problemomis sprendžiant logines užduotis arba užduotis, kurios reikalauja kūrybinių įgūdžių. Už loginį mąstymą atsakingas kairysis smegenų pusrutulis, o už kūrybiškumą - dešinysis. Piešimas pagal skaičius aktyvuoja abu smegenų pusrutulius, todėl spalvinant tokį piešinį lavinate ir racionaliąją, ir kūrybiškąją smegenų dalį.

  4. Toks laisvalaikio praleidimo būdas pagerina emocinę būklę

  Piešimo procesas ir jo užbaigimas suteikia palengvėjimo ir pasitenkinimo savimi jausmą. Proceso metu galime stebėti, kaip paveikslas pamažu užsipildo spalvomis ir tai mums suteikia motyvacijos spalvinti toliau, o pamačius galutinį rezultatą ateina palengvėjimo jausmas, jog pavyko nupiešti šedevrą, kuris, pakabintas namuose, nuolat primins apie tai, kiek pastangų įdėta į jį. Tai turi teigiamą įtaką emocinei būklei bei padidina valios stiprumą - juk tokiams paveikslui užbaigti reikia daug laiko ir užsispyrimo.

  Be to, paveikslai pagal skaičius yra meditacijos ir atsipalaidavimo būdas, todėl jeigu pastaruoju metu jaučiate stresą ar emocinį nuovargį - paimkite šį paveikslą į rankas ir skirkite nors valandą laiko atsipalaiduoti piešiant, tikrai pastebėsite, kaip pasijusite geriau.

  5. Piešimas pagal skaičius lavina socialinius įgūdžius

  Kaip ir minėta prieš tai, šiems piešiniams reikia kantrybės, todėl spalvindami juos Jūs lavinate savo pakantumą, o tai padeda daugelyje gyvenimo sričių, ypač - dirbant komandoje ar bendraujant su kitais žmonėmis, taip pat sprendžiant stresines situacijas. Šie įgūdžiai praverčia bendraujant su kitais žmonėmis kolektyvuose - darželiuose, mokyklose arba darbe.

  Taigi, piešimas pagal skaičius nėra tik spalvinimas - ši veikla gerina Jūsų asmenines savybes ir psichologinę būklę, todėl šį laisvalaikio praleidimo būdą verta rinktis kiekvienam - tiek vaikui, tiek suaugusiajam. Išsirinkite savo paveikslą čia:

  Paveikslai pagal skaičius 20x30 cm

  Paveikslai pagal skaičius 30x40 cm 

  Paveikslai pagal skaičius 40x50 cm