"Q-scout" edukacinis konstruktorius, Robobloq Q10200001

 • "Q-scout" edukacinis konstruktorius, Robobloq Q10200001

  Kodas: Robobloq Q10200001
  Kaina 11900 su PVM

  Prekę turime sandėlyje. Užsakius ir apmokėjus šiandien iki 14 val., pristatytume kitą darbo dieną. 

  Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Numatomas pristatymo laikas nurodytas žemiau.

  Pateikus užsakymą, susisieksime su Jumis ir informuosime apie tikslų numatomą užsakymo pristatymo laiką. 

  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Aprašymas

  Q-scout yra puikus žaislas ir šauniausia dovana vaikams, dėžutėje yra daugybė metalinių blokų. Tada vaikai gali kurti savo robotą - žaidimų kompanioną. Konstruoti daiktus nuo nulio - tai jau inžinerija! Mokydamiesi kodavimo, vaikai gali išsiugdyti loginio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius. Nuotolinio valdymo pultas yra paprastas ir juo lengva naudotis. Šis robotas idealiai tinka mokyti vaikus kodavimo. Vaikai taip pat gali kurti savo komandas tiesiog pritaikydami „Scratch“ ir  pirštu perkeldami skirtingas komandas programoje.

  Mėgaukitės žaisdami su draugais

  Mokykis ir žaisk! Praktikuok bendravimo įgūdžius ir gebėjimą dirbti komandoje, kai kartu konstruojate robotą. Vaikai konstruodami ir programuodami robotus gauna galimybę įgyvendinti savo idėjas.

  Kodavimas

  „Robobloq APP“ palaiko grafinį programavimą. Labai lengva naudoti. Išmokite programavimo naudodamiesi lengva kodavimo sąsaja, kurią galite lengvai naudoti!

  Eilutės sekimas

  „Q-Scout“, vedamas linijos stebėjimo jutiklio, automatiškai seka juoda linija. Mėgaukitės visais techniniais džiaugsmais programoje, stebėdami linijos sekimą ir išvengdami ultragarsinių kliūčių.