"Qoopers" edukacinis konstruktorius, Robobloq S10200001

 • "Qoopers" edukacinis konstruktorius, Robobloq S10200001

  Kodas: Robobloq S10200001
  Kaina 19900  su PVM

  Prekę turime sandėlyje. Užsakius ir apmokėjus šiandien iki 14 val., pristatytume kitą darbo dieną. 

  Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Numatomas pristatymo laikas nurodytas žemiau.

  Pateikus užsakymą, susisieksime su Jumis ir informuosime apie tikslų numatomą užsakymo pristatymo laiką. 

  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Aprašymas

  Ar norite sukurti savo robotą, bet nepakenčiate atsukamų laidų ir tvirtos plokštės? Tada jums patiks „Qoopers“. Tai yra transformuojamas robotas, pasižymintis didelėmis galimybėmis. Jis pagamintas iš anoduoto aliuminio. „Qoopers“ taip pat yra besiplečianti aliuminio konstrukcijų platforma. Galite kurti savo robotus, turinčius vis daugiau jutiklių ir jų dalių, ir savo vaizduotę išnaudoti maksimaliai. Prieš pradėdami kurti, išsirinkite savo mėgstamą personažą! „Qoopers“ turi 6 herojus ir kiekvienas iš jų turi skirtingą išvaizdą ir funkcijas! Ir, žinoma, galite kurti bet kokias kitas formas, kaip tik norite! Susipažinkite su „Robobloq“ programa, žaidimų aikštele, kurioje rasite viską apie „Qoopers“. Programoje galite rasti kiekvienos oficialios formos surinkimo instrukcijas. Galite valdyti „Qoopers“ norėdami jį judinti, leisti garsus, kurti veidukus ar net veikti pagal sukurtą algoritmą!

   

  Veido išraiškos

  „Qoopers“ turi emocijas, kurios jau yra be išankstinio nustatymo,  taip pat galite apibrėžti daugiau emocijų naudodamiesi LED taškų matricos tinkinimo įrankiu.

  Kliūčių vengimas

  Atsipalaiduokite ir žaiskite! Ultragarsinis jutiklis padės išvengti kliūčių. Jūs nesulaužysite savo „Qoopers“ ir nesubraižysite savo baldų žaisdami.

  Kodavimas

  Paprasta programavimo aplinka! Aplinka pagrįsta Scratch 3.0 . Galite ne tik kontroliuoti „Qoopers“ veiksmus iš eilės, bet ir naudoti kintamuosius ir kilpines komandas, kad sukurtumėte sudėtingas programas.

  „Lego“ suderinamumas

  Įtraukite į žaidimą savo „Lego“ blokus ir panaudokite juos nauju būdu! Sudėkite juos ant „Qoopers“ ir padarykite spalvingą robotą!