EDU2 Medinės kaladėlės PILIS

 • EDU2 Medinės kaladėlės PILIS

  Kodas: EDU2_Pilis
  Kaina 5300  su PVM

  Prekę turime sandėlyje. Užsakius ir apmokėjus šiandien iki 14 val., pristatytume kitą darbo dieną. 

  Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Numatomas pristatymo laikas nurodytas žemiau.

  Pateikus užsakymą, susisieksime su Jumis ir informuosime apie tikslų numatomą užsakymo pristatymo laiką. 

  Į krepšelį 
 • Ar žinote, kad Lietuvoje yra apie 1000 piliakalnių ir beveik ant pusės jų kadaise stovėjo medinės ir mūrinės pilys? Lietuva – pilių šalis. Įkvėpti savo šalies didingos istorijos, sukūrėme unikalų medinių kaladėlių rinkinį PILIS pilių statymui ir žaidimams.

  Medinių kaladėlių rinkinys PILIS susideda iš 30 skirtingų formų kaladėlių, 10 kortelių su Lietuvos pilių vaizdais, istoriniais faktais ir legendomis bei 2 kortelių savo pilių kūrybai. Rinkinyje taip pat rasite medvilninį maišelį, į kurį galėsite susidėti visas kaladėles.

  Kaladėlės PILIS padarytos iš mūsų nacionalinio medžio – ąžuolo. Visos medinės kaladėlės yra rankų darbo, dėl to kiekviena detalė šiek tiek skiriasi. 

  Vaikai nuo pat mažens mėgsta žaisti su įvairių formų kaladėlėmis, o kuo didesni vaikai, tuo sudėtingesnės detalės ir konstrukcijos. Žaidimas su įvairiomis kaladėlėmis ir konstravimo detalėmis, pasirodo, yra ne tik smagus užsiėmimas. Vaikai, kurie žaidžia su kaladėlėmis, kūrybiškiau gyvenime žiūri į problemų sprendimus. Taip pat, moksliniai tyrimai nustatė, kad konstravimo žaidimai nuo pat mažens padeda vaikams pajausti skaičiavimo malonumą.