3B Scientific medicininiai simuliatoriai

Savo asortimentą galintis pasiūlyti daugiau nei 120 pasaulio šalių, prekės ženklas „3B Scientific®“ išlaiko aukščiausią kokybę, geriausią vertę ir geriausią aptarnavimą. „3B Scientific“ misija yra gerinti medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, užtikrinant atitinkamų švietimui skirtų simuliacinių gaminių kokybę, paplitimą ir pritaikomumą globaliai. Visi 3B Scientific medicininiai simuliatoriai yra kuriami su medicinos srities specialistų pagalba tam, kad išugdyti naujus specialistus.  

Commotion gamtos mokslų ugdymo priemonės

Commotion yra mokymo priemonių platintojas, įsikūręs Tonbridžo mieste, Kente (Anglija). Commotion tiekia mokymosi priemones mokykloms, vaikų būreliams ir kitoms mokymo įstaigoms, kurioms užsiima vaikų ir paaugių ugdymu. 

CMA Science fizikiniai ir cheminiai sensoriai

CMA 1987 m. įsteigė Amsterdamo universiteto gamtos mokslų dėstytojai, siekdami praturtinti ir tobulinti gamtos mokslus, matematikos ir technologijos mokslą novatoriškomis ir patraukliomis technologijomis. Su šiuo tikslu, CMA Science nuolat skatina švietimo institucijas, mokyklas, gamtos mokslų mokytojus ir dėstytojus atrasti galimybes panaudoti naujausias technologijas - sensorius, jutiklius, mobilias tyrimo stoteles - bei jomis įtraukti mokinius į neaprėpiamą mokslo pasaulį.