Paveikslai tapybai pagal skaičius

Pastaruoju metu ypač populiarėja paveikslai pagal skaičius, kuriuos tiek vaikai, tiek suaugusieji renkasi kaip laisvalaikio praleidimo ir kūrybiškumo lavinimo būdą. Šis užsiėmimas leidžia ne tik įdomiai praleisti laiką, tačiau ir lavintis tiesiog piešiant.

Kaip užsiimti ikimokykliniu ugdymu namuose?

Karantinas paliečia vis daugiau šeimų ir vietoje darželio ar mokyklos lankymo priverstinai tenka mokytis namuose. Tačiau ikimokyklinis ugdymas gali vykti sėkmingai ir namuose - viskas priklauso tik nuo Jūsų noro. Šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, kurie padės Jums nepasimesti šioje situacijoje.

Matematikos mokymo priemonės

Mokytis matematikos yra lengva, kai turi tam tinkamas priemones. Ir kai neatidedi viso mokymosi proceso 12 klasės pabaigai ? 

Kodėl verta rinktis Mokslui.lt Jūsų mokymo įstaigai?

Tiekėjo pasirinkimas Jūsų mokyklos gamtos mokslų ar STEAM kabinetams įrengti arba darželio įrangai parūpinti nėra lengvas. Šiame pasirinkime yra svarbūs visi faktoriai: patikimumas, patirtis, profesionalumas, asortimento įvairovė ir, žinoma, kaina. STEAM įranga įgauna vis didesnį susidomėjimą, todėl vis daugiau mokymo įstaigų nori turėti šią įrangą pas save ir išnaudoti visą jos potencialą. Jeigu Jūs esate vieni iš jų - skaitykite šį straipsnį ir įsitikinsite, jog Mokslui.lt yra puikus pasirinkimas Jūsų mokymo proceso aprūpinimui.

Qobo sraigė robotas - Jūsų vaikų edukacijai!

Robobloq Qobo yra paprastas ir intuityviai valdomas robotas, kuris leis mokytis programavimo linksmai vaikams nuo 3 iki 8 metų. Tai pirma programuojama edukacinė sraigė, kuri turi inovatyvią ir linksmą programavimo sistemą, išpildytą kortelių dėlionės forma, todėl pradedančiajam programuotojui nereikia žinoti kodo pradmenų. Be to, sraigė bendrauja su vaiku lietuvių kalba, todėl žaisti galės ir patys mažiausi net nemokant užsienio kalbos!

Makeblock robotai

Kaip jau išsiaiškinome ankstesniame straipsnyje, programavimo ir robotikos įgūdžių galima mokytis lengvai ir linksmai, naudojant robotukus ir robotikos rinkinius, kurie pritaikyti ir patiems mažiausiems, ir vyresniems, mokyklinio amžiaus vaikams. Puikus tokių STEAM mokymo priemonių pavyzdys yra Makeblock prekinio ženklo robotukai, kurie jau yra užkariavę mažuosius programuotojus ir padeda pažinti kodą bei jo galimybes dar iki pradedant lankyti pirmą klasę.

Kaip paaiškinti, kas yra pH?

pH terpė yra tema, kuri svarbi tiek chemijos, tiek biologijos geresniam supratimui, tiek kasdieniame gyvenime, norint palaikyti geresnę savijautą.

Robotika - kas tai ir kuo naudinga Jūsų vaikui?

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog robotika mažai susijusi su mūsų kasdienybe ir tai tikrai nėra ta sritis, kuriai reikėtų skirti daug dėmesio, iš tiesų robotika nėra tik apie robotus, kurių mes kasdien nematome. Robotika yra verta dėmesio dėl įgūdžių, kuriuos lavina robotukų kūrimas ir programavimas, o ir žvelgiant į ateities perspektyvą - kas žino, gal robotus greitai sutiksime gatvėje?