Edukacinis STEAM programuojamas traukinukas Robobloq Coding Express

 • Edukacinis STEAM programuojamas traukinukas Robobloq Coding Express

  Kodas: RB-00010
  Kaina 9900 su PVM

  Prekę turime sandėlyje. Užsakius ir apmokėjus šiandien iki 14 val., pristatytume kitą darbo dieną. 

  Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Numatomas pristatymo laikas nurodytas žemiau.

  Pateikus užsakymą, susisieksime su Jumis ir informuosime apie tikslų numatomą užsakymo pristatymo laiką. 

  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Spalvomis valdomas robotas

  • Produkto informacija: Trys AAA baterijos (nepridedamos); garsiakalbis; LED žibintai; garso jutiklis; infraraudonųjų spindulių jutiklis; spalvų jutiklis. Produktų sąrašai: 1x „Robobloq Coding Express“; 4x lipdukų rinkiniai, 24x medinių traukinio bėgių dalių; 1x instrukcijų knygelė.
  • Sekimo (Track) režimas: „Coding Express“ vykdys lipdukų instrukcijas, kai ant jų užeis. Lipdukuose yra 19 instrukcijų, įskaitant orientaciją, popmuziką, lobių ieškojimą, greitosios pagalbos automobilį ir kt. 
  • Laisvasis režimas: traukiniu galima žaisti ne ant bėgių. Žaidėjai gali užvesti ar pagreitinti traukinį švilpuku ir netgi valdyti jį rankomis.


   

  Daug Coding Express funkcijų

  19 lipdukų suteikia vaikams galimybę žaisti edukacinį ir įdomų žaidimą, kad jie išmoktų pradinių kodavimo žinių. Klijuokite lipdukus ant takelio, kad „Coding Express“ matytų, kur eiti. Jūsų laukia daugybė pramogų!

   

  Skatinkite vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę

  Sukuriama įtraukianti mokymosi aplinka vaikams, siekiant pagerinti jų susikaupimą, "pasidaryk pats" įgūdžius, loginį mąstymą ir socialinius įgūdžius.
   

  Platus suderinamumas

  Coding Express yra suderinama su daugeliu kitų prekių ženklų, tokių kaip „Thomas & Friends“, BRIO ir IKEA, traukinių bėgiais. Neribotas takelių išdėstymas galėtų ne tik skatinti vaikų „pasidaryk pats“ sugebėjimus, bet ir suteikti jiems begalę linksmybių žaidžiant.